Nová posila našeho „týmu“

Naše smečka se rozrostla, ve středu 16. září 2020 přicestovala z dalekého Bratsku (RU)
STARRY RACE HEART BELIEVE IN DREAM – naše maličká Máša (nar. 20.4.2020)
(MAGIT STYLE DASTIN HOUPFUL x STARRY RACE HEART TAINI BLOSSOM).
Cesta z Bratsku do Moskvy, z Moskvy do Varšavy, z Varšavy do Ostravy a domů do Brna. Jako by se nic nedělo, Máša je živel, svojí bezprostředností a neskutečně milou povahou si hned získala srdce celé smečky.
Moje poděkování patří Svetlana Mazurova , další díky letí do Moskvy za Svetlana Govorova, a v neposlední řadě musím poděkovat paní Nina Pchálková , která se mnou bez váhání absolvovala nekonečné čekání na příjezd Máši do Varšavy.
Máša Máša1
    
   

Klubová výstava MSBMK 6.9.2020

Klubová výstava MSBMK 6.9.2020 Zbraslav
MASVET SVIT-DRIM SUGAR-CANDY – feny tř.mladých- Excelent 2/6
Blake Lively SRDCE EVROPY – feny mezitřída – Excelent 1/4, CAC
Rozh. ing.Jaroslav Matyáš (SK)
Candy Candy1CandyCandy1Bublina Bublina Bublina1
Holky, jsem na vás obě pyšná..🥰🥰.
Jsem hrdá na výsledek našeho „potěru“ – desetiměsíční elévka
HERMÍNA Cornika Happy  – feny třída mladých – Excelent 1/5 CAJC, BOJ
(SWEET ANGEL SAM Arcita x JESIE Perali Moravia),
maj. Ludmila Žárská,   🥰🥰
Mína
Déšť nedéšť – krásná výstavní neděle

Poslední slunné dny

Využíváme posledních slunných dnů k výletům k rybníku, kde potkáme jen pár rybářů. Krásná vodní plocha jako stvořená pro naše „plavce“, nedaleko od Brna. Trávíme zde celé dny a je nám spolu báječně. Je pravda, že někteří lenoši (vlastně skoro všichni) tyto výlety pojali odpočinkově

IMG_20200823_144245 IMG_20200823_144320

IMG_20200823_144946 IMG_20200823_145458 IMG_20200823_145730

Národní výstava psů Mladá Boleslav 16.8.2020

NVP Mladá Boleslav 16.8.2020
MASVET SVIT-DRIM SUGAR-CANDY, naše malá Candy
feny tř.mladých – Excelent 3 / 8
rozh. Řehánek Petr (CZ)
Za přípravu, za profesionální a skvělý handling na výstavě patří můj obrovský dík Gabriela Pavlíčková a její Psí škole K9…💖👍💖. Neskutečně vám to spolu slušelo, pro mě jste prostě obě nej..💖💖💖
Holky jsem v tom výstavním mumraji nějak zapomněla vyfotit, tak mně zapózovaly na dnešním tréninku.

1 2

3 4

5

Ranní procházka

Výlety do přírody zatím musíme důkladně plánovat, abychom nebyli převálcováni davy lidí.

My jsme si dnes přivstali a vyrazili  – vyplatilo se – užili jsme si v poklidu sluníčko i vodu..🌞🌞

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Karanténa – noční můra

Výrazné ochlazení nám jde na ruku, v přírodě už to nevypadá jako na Václaváku. Nasazujeme roušky a po třech dnech strávených na naší pidizahrádce opět vyrážíme do našeho milovaného lesa 🙂.
Výstavy v nedohlednu, Candy však cvičí poctivě doma, jednou (doufám, že brzy) se tréning naší dorostence může hodit…🤔.

v lese candy candy1 candy2 candy3