Dnes jsme měli zase po čase den focení. Já vynervovaná, prostě to nešlo. A náš mocipán Mobydick moji snahu totálně „sabotoval“, nepomohla ani „pohrůžka“ odměnky…
Jesie
Bublinka
Candy
Máša
Moby – opravdu skvělé


NVP Mladá Boleslav 16.8.2020
MASVET SVIT-DRIM SUGAR-CANDY, naše malá Candy
feny tř.mladých – Excelent 3 / 8
rozh. Řehánek Petr (CZ)
Za přípravu, za profesionální a skvělý handling na výstavě patří můj obrovský dík Gabriela Pavlíčková a její Psí škole K9…💖👍💖. Neskutečně vám to spolu slušelo, pro mě jste prostě obě nej..💖💖💖
Holky jsem v tom výstavním mumraji nějak zapomněla vyfotit, tak mně zapózovaly na dnešním tréninku.
Dnes má moje malá Candy (MASVET SVIT-DRIM SUGAR-CANDY), chov. Svetlana Mazurova, celých deset měsíců. Nemyslela jsem si, že se dá pes tak neskutečně rozmazlit – jak prosté😄💖😄
Výrazné ochlazení nám jde na ruku, v přírodě už to nevypadá jako na Václaváku. Nasazujeme roušky a po třech dnech strávených na naší pidizahrádce opět vyrážíme do našeho milovaného lesa 🙂.
Výstavy v nedohlednu, Candy však cvičí poctivě doma, jednou (doufám, že brzy) se tréning naší dorostence může hodit…🤔.